Medewerkers

_Y1P0160.jpg

Lode Verkinderen

Secretaris Generaal
Algemeen beleid
Dagelijks beheer

info@tlv.be
_Y1P0320.jpg

Freija Fonteyn

Beleidsmedewerker
Hoofd juridische afdeling

freija@tlv.be
_Y1P0351.jpg

Thomas Kindt

Medewerker juridische afdeling

thomas@tlv.be
_Y1P0170.jpg

Frederic Keymeulen

Beleidsmedewerker
Economie en Subsidies
Havens en Logistiek
Mobiliteit en Uitzonderlijk vervoer

frederic@tlv.be
_Y1P0254.jpg

Jan Soenen

Beleidsmedewerker
Eindredactie publicaties
Projectleider veiligheid en imago
Internationale materies

jan@tlv.be
_Y1P0201.jpg

Evy Van Der Paelt

Hoofd socio-juridische afdeling
Kantoordirecteur TransDirect

evy@tlv.be
_Y1P0287.jpg

Patricia Arnout

Telefonische helpdesk
Verkoopdesk - Vergunningen
Startersservice
Loonberekening TransDirect

patricia@tlv.be
_Y1P0236.jpg

Lieve Bauwens

Telefonische helpdesk
Recuperatie BTW
Administratie depots

lieve@tlv.be
_Y1P0266.jpg

Ruud De Walsche

Commercieel medewerker
Publiciteit TLV Magazine
Tolbetaalkaarten Franse autosnelwegen

ruud@tlv.be
_Y1P0335.jpg

Mieke Meesemaecker

Telefonische helpdesk
Verkoopdesk
Abonnementen toltunnels
Administratie ADR cursussen

mieke@tlv.be
_Y1P0277.jpg

Miet Vandergheynst

Telefonische helpdesk
Recuperatie BTW
Interne informatica

miet@tlv.be
_Y1P0191.jpg

Carmen Van Hecke

Telefonische helpdesk
Ledenwerving - Beheer tolbetaalkaarten
Administratie veiligheid en imago
Administratie opleidingen

carmen@tlv.be
_Y1P0214.jpg

Sabine Van Quickelberghe

Boekhouding
Abonnementen Italiaanse autosnelwegen

sabine@tlv.be
_Y1P0242.jpg

Gaƫtane Verween

Telefonische helpdesk
Beheer Extranet -  Redactie landeninfo
Administratie opleidingen
Loonberekening TransDirect

gaetane@tlv.be
_Y1P0300.jpg

Liesbet Van Brantegem

TransDirect
Loonberekening

liesbet@tlv.be
_Y1P0326.jpg

Isabel Vervaet

TransDirect
Loonberekening

isabel@tlv.be
deMarketeer_TLV_website_Banner word lid_111010.jpg
Vind een transporteur of logistieke dienstverlener

TLNplanner_internet_TLV.gif